Home Інформація Тернопільські волейболісти вибороли звання чемпіонів України в «Дитячій лізі» з волейболу

Новинки

Волейбольна команда Тернопільської КДЮСШ №1 стала переможцем чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» серед юнаків 2004 року народження. обіграли найсильніші команди з Києва, Дніпра та Закарпаття.

18 років Тернопіль чекав такої вагомої перемоги. І ось, кубок чемпіона України - в нашому місті! Фінальний тур цих змагань з 10 до 13 квітня тривав у місті Дніпрі. Підготовили команду тренери Семотюк Н.П. та Туркула М.Г.

м. Тернопіль КДЮСШ - Закарпатська обласна ДЮСШ 3:0

м. Тернопіль КДЮСШ - м. Дніпро ДВУФК– МСДЮШОР 3:0

м. Тернопіль КДЮСШ - м. Київ КСЛІ Тернопіль 3:1

Навчаються чемпіони в Тернопільських ЗОШ І-ІІІ ст. №22, №28, №29 та Теребовлянській НВК.

Тернопільщина пишається успіхами своїх спортсменів та цінує віддану працю Назарія Семотюка та Михайла Туркули! Незабаром вони з командою вирушають у Запоріжжя на фінальний тур Чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н.