Home Інформація На п’єдесталі пошани студенти ТНЕУ та ТНПУ ім. В.Гнатюка

На п’єдесталі пошани студенти ТНЕУ та ТНПУ ім. В.Гнатюка

Продовжуються змагання ІІ Відкритої Універсіади міста Тернополя управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення(філії) КФВС МОН України. Цього разу на старт вийшли легкоатлети, майстри бігу по пересічній місцевості.

Першість серед студентів вишів визначалась на дистанціях легкоатлетичного кросу на 3000 м серед чоловіків та на 2000 м серед жінок. Не було рівних серед чоловіків студентам із Тернопільського національного економічного університету: Кравчук Владислав перемога, Труш Віталій – срібло, бронза у Мельника Олександра. У жінок переможницями стали дві студентки Брикайло Мар’яна із ТНЕУ та Бернацька Ірина із ТНПУ ім. В.Гнатюка, а та третю сходинку п’єдесталу піднялась Теслюк Ангеліна – майбутній педагог.

В підсумку змагань Олександр Бірюков, начальник обласного відділення КФВС МОНУ, та Леонід Дахновський, головний суддя, нагородили грамотами та медалям команди Тернопільського національного економічного університету №1 та №2 (представники Богдан Дуда та Оксана Дуда) за перше та третє місце в легкоатлетичному кросі відповідно та студентів Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка (представник Михайло Васірук) за друге місце в обласному старті.