Змагання з гандболу в першості серед учнівської молоді Підволочищини
Home Інформація Змагання з гандболу в першості серед учнівської молоді Підволочищини

Новинки

У спортивному залі Підволочиської ДЮСШ  відбулись  змагання з гандболу серед  ЗОШ І-ІІІ ст.в рамках  ХХІ спортивних ігор учнівської молоді Підволочищини 2017-2018 навчального року.  В змаганнях взяли участь п’ять команд.

В підсумку п’яте місце зайняла команда Оріховецького НВК (вчитель – представник Полухін В.І.). Четверті хлопці з Кам’янківської ЗОШ (Слободян В.В.). Третє місце зайняла команда Качанівської ЗОШ (Паньків Г.М.), яка в матчі за третє місце перемогла кам’янківських хлопців з рахунком 7:6. Друге місце посіла команда гімназії ім. І.Франка (Мотика В.Я.,Шумський Л.Б.). Перші хлопці з Підволочиської ЗОШ (Панчук А.Є.,Дрейко С.М.). Результат фінальної зустрічі 16:10 на користь юнаків з Підволочиської ЗОШ. Ігри судили ГладинА.Б.,Чуба І.Р.Плюта І.І. Всі призери нагороджені командними та особистими грамотами.

Інформація: Дрейко С.М.- методист методкабінету  відділу  освіти  Підволочиської селищної ради