Home Інформація Абсолютним переможцем в баскетболі серед учнів ЗОШ І-ІІІ ст. стала команда Тернополя

Абсолютним переможцем в баскетболі серед учнів ЗОШ І-ІІІ ст. стала команда Тернополя

Протягом двох днів в спортивних залах Тернопільської ЗОШ №26 та ФОК Тернопільського національного економічного університету проводились фінальні змагання ХХІІ Спортивних ігор серед школярів Тернопільщини з баскетболу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ст. організовані управлінням фізичної культури та спорту, управлінням освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Ігри обіцяли бути цікавими. Так і сталось. Кожна команда виборювала своє місце на п’єдесталі із завзяттям. Хороший баскетболу, багато трьохочкових, ефектні вкидання та емоції глядачів, - це все про наш фінал. Що говорити, якщо до останньої ігри навіть фаворити команда міста Тернополя не могла розслабитись, адже кожна помилка в захисті вартувала закинутого м’яча. А призери були визначені тільки після фінального свистка Ігор.

Тож абсолютним переможцем стали школярі Тернопільських ЗОШ під керівництвом Юрія Качмара, другими зазнавши поразки тільки від однієї команди юнаки із Чорткова, представник Іван Плекан, а бронзу в свою скарбничку додали баскетболісти із Збаразького району, представник Олександр Лобас.

Переможці були нагородженні кубком,  медалями та грамотами. Призери отримали медалі та грамоти від організаторів змагань.