Home Інформація Перші перемоги в студентській першості

Перші перемоги в студентській першості

Розпочати ІІ Відкриту Універсіаду м. Тернополя серед вищих навчальних закладів у 2018 організовану управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту та обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України випало змаганням з шахів.

Чотири команди та шістнадцять учасників боролись в найінтелектуальнішому виді спорту за перші перемоги у 2018 році для себе та свого вишу. Першість в особистих змаганнях на двох дошках здобули  Декрі Міндо (ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського) та Антошків Анастасія (ТНЕУ)серед жінок та Ковенко Юрій(ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського) та Павшок Юрій (ТНЕУ).

А шахову першість в командному заліку виборола команда Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського (тренер-представник Любов Новакова), друга сходинка за командою №1 Тернопільського національного економічного університету, третіми стала друга команда ТНЕУ (тренер-представник обох команд Роман Міщанчук).

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями організаторів змагань.

Перші медалі розіграно, - рухаємось далі, попереду ще багато спортивної боротьби!