Home Інформація Медальне відкриття сезону тернопільських велосипедистів

Медальне відкриття сезону тернопільських велосипедистів

"Медалі кожного дня" - під таким гаслом тернополяни виступали на першому у 2018 році зимовому чемпіонаті України з велосипедного спорту-трек з 15 по 20 лютого в місті Львові. 15 медалей (6 золотих, 3 срібних, 6 бронзових) змогли вибороти наші вихованці серед близько 300 спортсменів з всієї України та гостей з Білорусії.

Щербань Владислав, студент Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, серед чоловіків здобуває золото  в командній гонці переслідування на 4 км, Медісоні та Груповій гонці на очки, стає срібним призером в Гонці з вибуттям та Скретчі.

Іван Хомів 1 місце серед чоловіків в гонці медісон.

Назар Покойовий, студент економічного коледжу ТНЕУ, серед юніорів: 1 місце в командній гонці переслідування на 4км, 2 місце в груповій гонці на очки, 3 місце в гонці скретч.

Артем Авдалян та Роман Сирник (студенти технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя) 1 місце в командній гонці переслідування на 4км серед юніорів.

Володимир Янішевський (ТЗОШ №19) та Юрій Щербань (ТЗОШ №21) бронза в командній гонці переслідування на 3км серед юнаків.

Володимир Янішевський 1 місце в командному спринті та 3 місце в гонці з вибуттям серед юнаків.

Ще декілька разів Назар Покойовий та Артем Авдалян зупинялись за крок до медалі в гонці з вибуттям, командному спринті та Медісоні посівши 4 місце серед юніорів.

Проходять підготовку спортсмени під керівництвом тренерів Володимира Павелка та Івана Хоміва на велосипедній базі Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України.

 

Інформація ТОФВСУ