Home Інформація В обласному центрі відбулась нарада спеціалістів фізичного виховання

Новинки

В обласному центрі відбулась нарада спеціалістів фізичного виховання

В актовому залі Тернопільського центру професійно-технічної освіти відбулась спільна нарада управління освіти і науки та управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації. В нараді прийняли участь начальник управління освіти і науки ТОДА Ольга Хома, заступник начальника управління фізичної культури та спорту ТОДА Віталій Тріль, начальник обласного відділення КФВС МОН України Олександр Бірюков, директор Центру професійно-технічної освіти Володимир Цьох та перший заступник обласного відділення НОК України Віталій Ігнатенко.

На нараду були запрошені спеціалісти фізичної культури та спорту районних відділів освіти, відділів фізичної культури та спорту, спортивних товариств та представники освіти та спорту із об’єднаних територіальних  громад.

Учасники заслухали Ольгу Зіновіївну із вступним словом, також Володимир Ігорович представив навчальний заклад в якому відбувалась нарада, Олександр Володимирович та Віталій Степанович ознайомили присутніх із загальною інформацією по фізичній культурі в області.

Основним питанням, яке обговорювалось на нараді стало підготовка та здача щорічних статистичних звітів форми №2-ФК (фізична культура) за 2017 рік. З інструкцією по заповненню звіту та додатків до присутніх виступили начальник відділу відділення КФВС МОНУ Фігурська Наталія та начальник відділу управління фізичної культури та спорту ТОДА Франківська Інна.

Протягом наради було обговорено деталі та нюанси заповнення форм, спеціалісти змогли отримати відповіді на питання, які виникають при заповнені звітів та при організації роботи по збору статистичної інформації.