Home Інформація Олімпійський рух на теренах Західної України – минуле та сьогодення

Новинки

Олімпійський рух на теренах Західної України – минуле та сьогодення

У 2017 році виповнюється 27 років заснування Національного Олімпійського комітету України, офіційною датою створення якого вважається рішення, прийняте І Генеральною асамблеєю засновників від 22.12.1990 року.

З цієї нагоди Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка, як один з провідних педагогічних вузів України, в стінах якого виховуються майбутні спортивні педагоги, спортсмени високої спортивної кваліфікації, переможці і призери Чемпіонатів Європи, Світу та Олімпійських ігор, спільно з Тернопільським обласним відділенням НОК України та Олімпійською академією України, 22 грудня 2017 року провели другий регіональний науково-методичний семінар «Олімпійський рух на теренах Західної України – минуле та сьогодення».  Зацікавленість виявили 62 науковці з 16 вищих навчальних закладів України. Ними було представлено 39 наукових доповідей за проблематикою Олімпійського руху.

Перед початком семінару перший заступник Тернопільського обласного відділення НОК України Віталій Ігнатенко підвід підсумки діяльності відділення за 2017 рік та відзначив кращих науковців Тернопільської області за значний внесок у розвиток Олімпійського руху та виховання молоді на ідеалах олімпізму.

Під час семінару свою доповідь на тему «Основні напрямки роботи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України по впровадженню фізичної культури і спорту серед учнівської та студентської молоді» представив начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Бірюков.

 

 

Інформація: Голова Тернопільського обласного відділення Олімпійської академії України Андрій Огнистий