Home Інформація Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення дякує партнерам та друзям

Новинки

Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення дякує партнерам та друзям

Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення на чолі із директором Галиною Федорович підвій підсумки роботи у 2017 році. Щоб поділитись своїми досягненнями та подякувати партнерам та друзям в сесійну залу Тернопільської міської ради були запрошені більше  50 гостей.

Запрошеним презентували слайди із інформацією про проведені заходи, а гордитись є чим, адже центр за рік що минає провів понад 170 різноманітних заходів, участь у яких взяли понад 12 тисяч осіб різного віку. Галина та її спортивна команда поділилися своїми досягненнями, напрацюваннями, досвідом, розповіли про проведені заходи та фестивалі, презентували плани та ідеї з популяризації здорового способу життя та фізичної культури серед тернополян уже у 2018 році.

Щоб висловити свою вдячність партнерам, меценатам та представникам засобів масової інформації центр вручив Подяки та пам’ятні кружки. Відзначили своєю увагою та Подякою за співпрацю також Тернопільський осередок  ГО «Федерація велосипедного спорту України». Подяку отримав голова осередку Олександр Бірюков.

Нагадаємо, що центр спільно із осередком в вересні провели дитячі велосипедні змагання для дітей «Круті віражі».

Дякуємо за співпрацю та сподіваємось на подальшу спільну діяльність