Home Інформація В Тернопільській ОДА відбулась нарада із представниками органів освіти

В Тернопільській ОДА відбулась нарада із представниками органів освіти

2 вересня в приміщені Тернопільської облдержадміністрації була проведена нарада з представниками органів освіти щодо організації роботи з фізичного виховання в навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році.

В нараді прийняли участь представники із 17 районів, 4 міст обласного підпорядкування та 19 об’єднаних територіальних громад.

Очолили нараду начальник управління освіти і науки ТОДА Ольга Хома, начальник Тернопільського обласного відділення КФВС МОНУ Олександр Бірюков, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Віталій Тріль.

 

На нараді були розглянуті питання щодо організації та проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України. З цього питання виступили доцент ТНПУ ім. В.Гнатюка Огнистий А.В., доцент ТНПУ ім. В.Гнатюка Валерій Єднак, вчитель-методист, відмінник освіти України Світлана Єфремова. Учасники мали можливість обговорити усі нюанси проведення тестування та вияснити всі незрозумілі моменти Положення.

Окрім цього на нараді було обговорено питання проведення обласного етапу змагань з футболу «Шкіряний м’яч». Щодо цього перед методистами виступив народний депутат України, голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик та виконавчий директор ФФТО Василь Заторський.

Найбільше дискусій під час проведення наради викликало обговорення проекту Положення про проведення ХХІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини. Було запропоновано певні зміни  в кількості заходів, допуску команд та ще певні уточнення.

Робота наради виявилась досить плідною та результативною.