Home Інформація

Інформація

В міні футболі найкращими стали учні ТВПУ №4 ім. М. Паращука!

На спортмайданчиках Тернопільського національного економічного університету першість з міні футболу виборювали команди професійно-технічних навчальних закладів в залік Спортивних ігор серед ПТНЗ області.

Після зональних змагань у фінал вийшло 6 команд в складі 45 юнаків із Тернополя, Почаєва, Підволочиська та Чорткова. У фіналі завзяті юнаки боролись за кожен пас та намагались забити у ворота суперників чим більше голів, адже кожен із голів міг вплинути на результат змагань.

Детальніше...

 

Визначились переможці серед «Нащадків козацької слави»

Традиційні щорічні змагання обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький Гарт» серед учнівської молоді організовані управлінням освіти і науки Тернопільської ОДА та обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України зібрали в обласному центрі 18 команд та більше 200 учасників.

Детальніше...

 

В Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі відбулись змагання зі спортивного багатоборства

У спортивному залі коледжу за ініціативи викладачів циклової комісії  фізичного виховання та за сприянням студентського профкому  були організовані і проведені змагання зі спортивного багатоборства серед дівчат 1-4 курсів. Мета - популяризувати здоровий спосіб життя та продемонструвати, що бути здоровим і сильним - це модно та круто.

Адже сучасна молодь - виключно за здоровий відпочинок та цікаве змістовне дозвілля!

Команди виборювали перемогу у трьох фізичних вправах: згинанні розгинанні рук в упорі лежачи, стрибках у довжину з місця та підніманні тулуба з положення лежачи за 1 хвилину.

Детальніше...

 

Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Артур Палатний привітав  спортсменів та тренерів з пермогою національної учнівської збірної команди України на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді в Марракеші.

Голова висловив щиру вдячність тренерам збірної за наполегливість та самовіддану працю, спортсменам за визначний результат та побажав всім невичерпної енергії та успішних виступів у подальших змаганнях!

 

Учнівська збірна України повернулась із загальнокомандною перемогою на Всесвітній Гімназіаді!!!

Українські школярі повертаються із Марракешу (Королівство Марокко), де завершилась XVII Всесвітня літня Гімназіада, із перемогою в загальнокомандному заліку! Такого успіху у всесвітньому форумі Україна ще не здобувала жодного разу!

39 золотих, 39 срібних та 34 бронзових медалі – такий здобуток українських школярів в Марокко. З радістю відмітимо, що тернопільські спортсмени теж долучили до золотого успіху збірної. Так, гімнастка Анастасія Бачинська здобула три золотих медалі в індивідуальних виступах та срібло в командному. Ще один учасник з тернопільщини борець вільного стилю із Збаража Юрій Вовк зупинився за крок від медалі і посів четверте місце в своїй ваговій категорії.

Гордимось здобутками юної спортивної еліти України!!!! Вітаємо спортсменів та всіх хто вніс свій внесок в національну перемогу!!!

Інформація :Федерація легкої атлетики Тернопільської області

 

Золотий тріумф Анастасії Бачинської на Всесвітній Гімназіаді!!!

Тільки вчора ми вітали гімнастку Анастасію Бачинську із 2 золотими та срібною медалями Всесвітньої літньої Гімназіади 2018 року, яка триває місті Марракеш, як Настя зробила ще один подарунок своїм вболівальникам і стала переможницею на одному із найскладніших приладів – на колоді!!!!

Вітаємо тернополянку ученицю Тернопільського НВК «Школа-колегіум ім. Й.Сліпого» вихованку КДЮСШ №2 із успішним виступом на Всесвітньому учнівському форумі!!!!

 

Анастасія Бачинська двічі чемпіонка Всесвітньої Гімназіади!!!

В місті Марракеш (Королівство Марокко) триває Всесвітня літня Гімназіада 2018 року. За останніми даними збірна команда України посідає перше загальнокомандне місце здобувши 28 золотих, 27 срібних та 28 бронзових медалей.

Важливий внесок з загальнокомандну копилку внесла тернополянка учениця Тернопільського НВК «Школа-колегіум ім. Й.Сліпого» вихованка КДЮСШ №2 Анастасія Бачинська (тренери Першина О.М., Лев А.В., Геращенко Т.В.). Настя здобула 2 золота у спортивній гімнастиці в опорному стрибку та багатоборстві та срібло в командному заліку.

Попереду у нашої чемпіонки ще вільні вправи та виступ на колоді, то ж сподіваємось та бажаємо Насті вибороти золото і в цих видах програми!!!!