Home Інформація

Новинки

Інформація

Анастасія Бачинська чемпіонка Всеукраїнської Гімназіади

Цими днями в м. Кропивницький проходить Всеукраїнська Гімназіада з гімнастики спортивної.

Місто Тернопіль та Тернопільську область на цих змаганнях представляли вихованки відділення спортивної гімнастики комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2» Бачинська Анастасія, Хруленко Марія, Таран Валентина.

За результатами змагань перше місце у багатоборстві завоювала учениця Тернопільського НВК «Школа-колегіум ім. Й.Сліпого» Бачинська Анастасія (тренери Першина О.М., Лев А.В., Геращенко Т.В.).

Детальніше...

 

Абсолютним переможцем в баскетболі серед учнів ЗОШ І-ІІІ ст. стала команда Тернополя

Протягом двох днів в спортивних залах Тернопільської ЗОШ №26 та ФОК Тернопільського національного економічного університету проводились фінальні змагання ХХІІ Спортивних ігор серед школярів Тернопільщини з баскетболу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ст. організовані управлінням фізичної культури та спорту, управлінням освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Детальніше...

 

У п’ятикласників визначився чемпіон із футзалу

Ці вихідні були насичені спортивними подіями. Поки в 26 школі змагались баскетболісти в Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ст. №27 тривали футбольні баталії серед учнів 5 класів. Школярі з 8 команд виборювали першість у обласному етапі Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга сезону 2017-218 рр.» організовані Федерацією футболу Тернопільської області та обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Детальніше...

 

В боротьбу вступили представники стилю вільної боротьби Тернопільських вузів

14 березня у залі боротьби спортивного клубу «Галицькі леви» відбулись змагання з вільної боротьби у залік ІІ Відкритої Універсіади міста Тернополя серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації 2018 року.

В змаганнях взяли участь команди провідних вузів міста Тернополя, загалом понад 40 учасників. Студенти боролись у 10 вагових категоріях в особистому та командному заліку.

Детальніше...

 

Студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Тарас Радь стає параолімпійським чемпіоном!

Наймолодший 18-ти річний член параолімпійської збірної команди України тернополянин Тарас Радь здобуває золоту нагороду. Студент першого курсу факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка у Пхьончхані (Південна Корея) у ХІІ Зимових Параолімпійських іграх в індивідуальній гонці на дистанції 12,5 км серед сидячих спортсменів стає найсильнішим.

Вітаємо та гордимось нашим співвітчизником!

 

Перші перемоги в студентській першості

Розпочати ІІ Відкриту Універсіаду м. Тернополя серед вищих навчальних закладів у 2018 організовану управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту та обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України випало змаганням з шахів.

Чотири команди та шістнадцять учасників боролись в найінтелектуальнішому виді спорту за перші перемоги у 2018 році для себе та свого вишу. Першість в особистих змаганнях на двох дошках здобули  Декрі Міндо (ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського) та Антошків Анастасія (ТНЕУ)серед жінок та Ковенко Юрій(ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського) та Павшок Юрій (ТНЕУ).

Детальніше...

 

Тернопільська волейбольна команда «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» двічі розгромила «Волинь»

Тернопільський волейбольний клуб Тернопільського національного економічного університету «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» удома двічі перемогла «Волинь-Університет-ОДЮСШ» з Луцька із однаковим рахунком 0:3.

Матчі відбувалися у рамках передостаннього 13-ого туру чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги.

Детальніше...