Home Інформація

Інформація

В Тернополі провели Відкритий турнір з баскетболу серед юнаків 2003-2004 р.н. на Кубок міського голови Тернополя

В Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ст. № 26 був проведений Відкритий турнір з баскетболу серед юнаків 2003-2004 р.н. на Кубок міського голови Тернополя.

Команду від КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" представляли юнаки "GOOD KOMPANY" тренера-викладача Качмара Ю.Л.

В турнірі брало участь 6 команд. Перемогу здобула команда "ДЮСШ" м. Чортків. Друге місце зайняла команда БК "Скорпіон" з м. Хмельницький. Третє місце зайняла команда "GOOD KOMPANY" ДЮСШ м. Тернопіль.

Детальніше...

Тернопільські школі змагались в фестивалі легкої атлетики ІААФ

14 листопада 2017 року в Тернопільській ЗОШ №24 відбулися другі зональні змагання ІІ міського фестивалю "Дитяча легка атлетика ІААФ". Під звуки запальної музики розпочалися змагання загальною розминкою, яка вже викликала неабиякі емоції в учасників.

- Дуже класна розминка... ще й з моїми улюбленими піснями – зізнається Іринка, учениця 5-го класу Тернопільської ЗОШ №13 ім. Андрія Юркевича. Демонстрували свої спортивні навички учні чотирьох шкіл м. Тернополя: ЗОШ №2, ЗОШ №3, ЗОШ №13 та ЗОШ №24. П'ятикласники вправно справлялись зі заздалегідь підготовленими естафетами:"бар'єрний біг", "драбинка", "багатоскоки", "вортекс".

Команда Тернопільського ВПУ №4 стала краща в футзалі

За перемогу в Спортивних іграх серед професійно-технічних навчальних закладів Тернопільського обласного відділення КФВС МОНУ продовжують змагатись юнаки та дівчата із всієї області. Напередодні були визначені переможці серед юнаків в змаганнях з футзалу.

В змаганнях прийняли участь 6 найкращих команд ПТНЗ, які вибороли представляти свій заклад в фіналі обласних змагань:

Баскетбольна команда Тернопільського економічного здобуває впевнені перемоги над «Калушем»

Баскетбольний клуб «Тернопіль-ТНЕУ» здобув дві домашні перемоги над командою «Калуш» з Івано-Франківщини. Матчі відбувалися у рамках другого туру першого етапу чемпіонату України серед чоловічих команд першої ліги.

Варто зауважити, що для «Тернопіль-ТНЕУ» ці зустрічі стали знаменними із двох причин: наші гравці змінили традиційну білу домашню ігрову форму на жовту, а також на її майках з’явився новий титульний спонсор – компанія «Агропродсервіс».

Для калушан це були перші матчі у чемпіонаті України серед команд першої ліги. Спочатку підопічні Ігоря Білоуса перемогли із рахунком 94:62. Ключовою в грі стала заключна чверть, яку тернополяни виграли із різницею у 22 м’ячі. Найкращим бомбардиром у складі нашого клубу був Валентин Співак, який набрав 19 очок.

Тернопільські волейболісти виграли І тур Чемпіонату України «Дитяча ліга» серед юнаків 2003 р.н . та молодших

Впродовж двох днів, 8 та 9 листопада 2017 року, Тернопіль приймав Перший тур Чемпіонату України «Дитяча ліга» серед юнаків 2003 року народження та молодших. Змагання проходили в спортзалі Тернопільського національного економічного університету. В заході брали участь команди з міст Луцька, Стрия, Хмельницького та Тернополя, який представляла команда Тернопільської КДЮСШ №1.

В Тернопільському коледжі харчових технологій та торгівлі провели волейбольний турнір пам’яті Бориса Савіна

В першому волейбольному турнірі пам’яті керівника фізичного виховання Тернопільського коледжу харчових технологій та торгівлі, який пропрацював в закладі більше 50 років, прийняли участь 4 команди студентів коледжів, професійно-технічного навчального закладу та випускники коледжу, які тренувались під керівництвом Бориса Савіна.

Привітали учасників заходу директор коледжу Крукевич Людмила Ярославівна та начальник обласного відділення КФВС МОН України Бірюков Олександр Володимирович. Після привітання учасники пом’янули пам’ять Бориса Савіна хвилиною мовчання.

Плавці Тернопільської КДЮСШ №1 стали чемпіонами України з акватлону

Впродовж двох днів у Трускавці на Львівщині тривав чемпіонат України з морських багатоборств та акватлону (різновид змагань з морських багатоборств, в які входить плавання та біг) серед юнаків та дівчат молодшої вікової групи (10-13 років). Паралельно з чемпіонатом України відбулися Всеукраїнські змагання «Золота Осінь» з цього ж виду спорту серед юнаків та дівчат старшої (16-18 років) і середньої (13-15 років) вікових груп та першість Львівської області серед дітей 2008-2009 років народження.

У змаганнях узяли участь збірні команди з міста Києва, Львівської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Черкаської, Херсонської, Чернігівської, Одеської та Дніпровської областей України.