Home Інформація

Інформація

Бронза кубку Світу у студента ТНЕУ Віталія Гриніва!!!

В білоруському Мінську завершився V заключний етап Кубку світу сезону 2017/2018 з велосипедного спорту на треку. З 19 по 21 січня у складі національної збірної на велодромі "Мінськ-Арена" змагались тернополяни студенти Тернопільського національного економічного університету Майстри спорту України міжнародного класу Віталій Гринів та Тарас Шевчук (ОКУТОР ТО ШВСМ).

На третю сходинку п’єдесталу в гонці Скретч піднявся Віталій Гринів!!! Тарас Шевчук теж показав непоганий результат та став 6 в груповій гонці на очки.

Щиро Вітаємо Віталія та його тренера Володимира Павелка з бронзовою нагородою етапу Кубку Світу!!!

 

В обласному центрі відбулась нарада спеціалістів фізичного виховання

В актовому залі Тернопільського центру професійно-технічної освіти відбулась спільна нарада управління освіти і науки та управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації. В нараді прийняли участь начальник управління освіти і науки ТОДА Ольга Хома, заступник начальника управління фізичної культури та спорту ТОДА Віталій Тріль, начальник обласного відділення КФВС МОН України Олександр Бірюков, директор Центру професійно-технічної освіти Володимир Цьох та перший заступник обласного відділення НОК України Віталій Ігнатенко.

Детальніше...

 

Тернопільські волейболісти у фіналі чемпіонату Європи