Home Інформація

Новинки

Інформація

Спартакіада з легкої атлетики та флешмоб студентів Кременецького коледжу

На прикрашеному стадіоні Кременецького лісотехнічного коледжу, в урочистій обстановці збірні команди академ-групи   з легкої атлетики, пройшли  маршем до центральної трибуни. Викладач захисту Вітчизни Следзь І.В. прорапортував директору навчального закладу про готовність команд до урочистого відкриття  спартакіади.

Під звуки гімну України капітани команд підняли державний прапор України. Вогонь спартакіади запалили кращі спортсмени коледжу -  Кузь Оксана, Рудь Іваннаі, Дядюк Віталій. Із словами привітання до присутніх звернувся директор коледжу Ляховець М.В. Головний суддя спартакіади, керівник фізичного виховання  Леськів-Бондарчук Г.В. привітала учасників змагань та оголосила програму змагань з легкої атлетики.

Детальніше...

 

Студенти Галицького коледжу підтримали всеукраїнський флешмоб

20 вересня до Міжнародного дня студентського спорту студенти із всієї України взяли участь у флешмоб. Студенти віджимались 22 рази, щоб відзначити 22 університети студенти яких стали переможцями та призерами Всесвітньої літньої Універсіади 2017.

Приєднались до флешмоб і студенти Галицького коледжу ім. В.Чорновола. 65 студентів та 4 викладача віджимались в корпусі коледжу та на спортивному майданчику в парку «Відродження».

Окрім флешмобу учасники змагались в підтягуванні, бігу на 30 м, підтягуванні, міні-футболі, презентували спортивні секції та стіннівки під гаслом «Бути здоровим - це круто».

 

510 студентів Зборівського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя до Міжнародного дня студентського спорту виконали 22 віджимання від підлоги

20 вересня по всій Україні студенти провели святкові урочистості до Міжнародного дня студентського спорту. Зборівський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя із задоволенням приєднався до свята.

В коледжі було проведено змагання з волейболу в яких прийняло участь 80 чол., міні-футбол де були задіяні 110 студентів, а о 12:30 у всіх кабінетах та аудиторіях коледжу було проведено флешмоб з віджимання від підлоги у кількості 22 рази в якому прийняло участь 510 студентів.

Свято вдалось!!!

 

В ТНЕУ провели Кубок з веслування на драгонботах «Університетська морська миля»

Кубок ТНЕУ В Тернопільському національному економічному університеті панує піднесений і позитивний настрій, адже настав день проведення Кубку ТНЕУ «Університетська морська миля» з веслування на драгонботах! Професорсько-викладацький колектив і студентська спільнота вищого навчального закладу ретельно готувалися до змагань і готові демонструвати свої уміння. Змагання на драгонботах стали продовженням святкування Міжнародного дня студентського спорту, який 20 вересня проводиться у всіх вузах світу.

Представники усіх факультетів ТНЕУ зібралися на пляжі «Циганка», щоб підтримати свої команди. Майоріли різнобарвні прапори факультетів й інститутів, лунав щирий сміх, витав дух взаємопідтримки, дружби й патріотизму.

Детальніше...

 

Міжнародний день студентського спорту Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка та Олімпійської академії України

З нагоди 26 річниці створення Олімпійської академії України та Міжнародного дня студентського спорту 20 вересня 2017 року Тернопільським обласним осередком Олімпійської академії України спільно з кафедрою фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка було організовано низку заходів у ході яких студенти ознайомились з комплектом науково-методичної та популярної літератури на олімпійську тематику, змістове наповнення, яскравість та високоякісний друк приємно вразили майбутніх педагогів.

Детальніше...

 

Студенти ТНЕУ підтримали флешмоб до Міжнародного дня студентського спорту

Сьогодні о 12.30 год. у спортивному залі Тернопільського національного економічного університету відбувся флешмоб з нагоди Міжнародного дня студентського спорту. Викладачі, студенти, спортсмени виконали відтискалися від підлоги 22 рази, показуючи свою міць, силу духу й бажання вести здоровий спосіб життя.

Як зазначає ТНЕУ, студентська спільнота закладу зажди готова підтримати такі акції, адже спорт є одним з найважливіших напрямів виховання молоді вищого навчального закладу. Приєднуйтеся до нас, бо займатися спортом – це престижно та корисно!

 

Студенти ТНТУ ім. І.Пулюя приєднались до святкування Міжнародного дня студентського спорту

Святкування Міжнародного дня студентського спорту ширяться Україною. Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивна студентська спілка України запросили усі вищі навчальні заклади України долучитися до цієї ініціативи.

Кафедра фізичного виховання і спорту Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя з нагоди святкування організувала зустріч з випускником нашого університету – дворазовим фіналістом Олімпійських ігор, багаторазовим призером чемпіонатів України, Європи і світу – Олександром Волинцем.

Детальніше...