foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Днями у Тисовці (Львівська обл.) завершилась ІІІ зимова Універсіада України з біатлону. Змагання проходили у двох дисциплінах: спринт і коротка індивідуальна гонка. Учасниками заходу стали 40 студентів та студенток, які представили 8 ЗВО з 5 областей України.

Тернопільську область та Західноукраїнський національний університет (в тому числі фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ) представляли:

серед чоловіків Давид Драбик, Віталій Мандзин;

серед жінок Меркушина Олександра, Тарасюк Тетяна, Смолій Діана, Драбик Іванна, Ільницка Катерина, Усенко Олександра

На особливу увагу заслуговує виступ нашої Олександри Меркушиної, яка здобула золоту нагороду в обох дисциплінах Універсіади (спринт та індивідуальна гонка)! Як зазначає КФВС МОН Олександра успішно продовжує справу своєї мами відомої української біатлоністки Ірини Меркушиної і також вражає своїми результатами у цьому виді спорту. Ще одна наша студентка Тетяна Тарасюк в індивідуальній гонці здобула бронзу Універсіади України.

Чоловікам не вдалось піднятись на п’єдестал пошани, але спільні досягнення і дівчат і юнаків принесли команді Західноукраїнського національного університету загальну перемогу за підсумками України. Наші студенти здобули 259 очків, випередивши Харківську державну академію фізичної культури (232 оч.) та Сумський державний університет (205 оч.).

Зв результатами першості серед областей Тернопільська область посідає друге місце, поступившись Харківській та випередивши Сумську області.

Щиро вітаємо учасників, переможців, призерів та їхніх наставників з успішним виступом на студентській першості України. Наступним кроком у студентів стане Всесвітня Універсіада!!!