foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

слеваВ рамках першого етапу Кубка IBU з біатлону в Німецькому Арбері відбулася чоловіча естафетна гонка.Українську четвірку на першому етапі представляв студент Західноукраїнського національного університету Руслан Бригадир, Андрій Доценко, Тарас Лесюк та Богдан Цимбал.
Вже з перших метрів дистанції, як відзначає ФБУ, Руслан показав, що має намір сьогодні боротися за високі місця для команди.

Прийшовши в числі лідерів на перший вогневий рубіж, Бригадир першим же його і покинув, закривши швидко всі мішені - найкраща швидкострільність на лежці на його етапі. Але друге коло далось нашому «забійнику» вже складніше тому передав естафету напарнику по команді Руслан Бригадир дев'ятим. Партнери Руслана змогли достойно поборотись, - на другому етапі команда перемістилась на 6 місце, покращила свій результат на третьому етапі піднявшись на дві сходинки. А на завершення Богдан Цимбал на останньому рубежі відстрілявся з семи патронів і пішов на заключне коло третім. Не здавшись до останнього метру дистанції Богдан буквально "вигриз" для України срібло.
Перше місце на подіумі чоловічої естафети зайняла збірна Німеччини, третє призове місце дісталося французам. Всі три призери показали кращу стрільбу в гонці, а ось традиційний лідер Норвегія в цій естафеті шість разів заглядала на штрафні кола.

В Кубку націй у чоловіків Україна після сьогоднішнього успіху займає четверте місце.
Вітаємо нашого студента із першою медалю сезону та бажаємо нових спортивних звершень!