Home

В міні футболі найкращими стали учні ТВПУ №4 ім. М. Паращука!

На спортмайданчиках Тернопільського національного економічного університету першість з міні футболу виборювали команди професійно-технічних навчальних закладів в залік Спортивних ігор серед ПТНЗ області.

Після зональних змагань у фінал вийшло 6 команд в складі 45 юнаків із Тернополя, Почаєва, Підволочиська та Чорткова. У фіналі завзяті юнаки боролись за кожен пас та намагались забити у ворота суперників чим більше голів, адже кожен із голів міг вплинути на результат змагань.

Детальніше...

 

Визначились переможці серед «Нащадків козацької слави»

Традиційні щорічні змагання обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький Гарт» серед учнівської молоді організовані управлінням освіти і науки Тернопільської ОДА та обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України зібрали в обласному центрі 18 команд та більше 200 учасників.

Детальніше...

 

В Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі відбулись змагання зі спортивного багатоборства

У спортивному залі коледжу за ініціативи викладачів циклової комісії  фізичного виховання та за сприянням студентського профкому  були організовані і проведені змагання зі спортивного багатоборства серед дівчат 1-4 курсів. Мета - популяризувати здоровий спосіб життя та продемонструвати, що бути здоровим і сильним - це модно та круто.

Адже сучасна молодь - виключно за здоровий відпочинок та цікаве змістовне дозвілля!

Команди виборювали перемогу у трьох фізичних вправах: згинанні розгинанні рук в упорі лежачи, стрибках у довжину з місця та підніманні тулуба з положення лежачи за 1 хвилину.

Детальніше...

 

Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Артур Палатний привітав  спортсменів та тренерів з пермогою національної учнівської збірної команди України на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді в Марракеші.

Голова висловив щиру вдячність тренерам збірної за наполегливість та самовіддану працю, спортсменам за визначний результат та побажав всім невичерпної енергії та успішних виступів у подальших змаганнях!

 

Учнівська збірна України повернулась із загальнокомандною перемогою на Всесвітній Гімназіаді!!!

Українські школярі повертаються із Марракешу (Королівство Марокко), де завершилась XVII Всесвітня літня Гімназіада, із перемогою в загальнокомандному заліку! Такого успіху у всесвітньому форумі Україна ще не здобувала жодного разу!

39 золотих, 39 срібних та 34 бронзових медалі – такий здобуток українських школярів в Марокко. З радістю відмітимо, що тернопільські спортсмени теж долучили до золотого успіху збірної. Так, гімнастка Анастасія Бачинська здобула три золотих медалі в індивідуальних виступах та срібло в командному. Ще один учасник з тернопільщини борець вільного стилю із Збаража Юрій Вовк зупинився за крок від медалі і посів четверте місце в своїй ваговій категорії.

Гордимось здобутками юної спортивної еліти України!!!! Вітаємо спортсменів та всіх хто вніс свій внесок в національну перемогу!!!

Інформація :Федерація легкої атлетики Тернопільської області