Home

Новинки

Успішний виступ нашого студента на чемпіонаті України з плавання

З 10 по 14 березня у м. Харкові проводився чемпіонат України з плавання. Змагання проходили на блакитних плавальних доріжках 50-метрового басейну комплексу водних видів спорту “Акварена“. У змаганнях взяли участь найкращі плавці України.

Студент Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя майстер спорту України з плавання Юркевич Юрій на дистанції 50 метрів вільним стилем встановив свій особистий рекорд (22.65с) та виборов бронзову медаль.

Детальніше...

 

Спеціалісти малої ракетки визначили переможців Студентських спортивних ігор серед коледжів Тернопільської області

Встигли до оголошення карантину позмагатись в настільному тенісі студенти коледжів області. Першість проводились в залік Студентських спортивних ігор обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

В стінах Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя 7 команд та 28 юнаків та дівчат визначили переможця Ігор у 2019-2020 навчальному році.

Детальніше...

 

Перша перемога Тернопільського педуніверситету в IV Відкритій Універсіаді м. Тернополя

В борцівському клубі «Галицькі леви» 11 березня завершились змагання з вільної боротьби серед студентів закладів вищої освіти ІII-IV р.а. в залік IV Відкритої Універсіади Тернопільської міської територіальної громади. Учасниками змагань стали 39 студентів із трьох вузів Тернополя.

Переможцями в своїх вагових категоріях стали

Детальніше...

 

Команда ТНЕУ розпочинає IV Відкриту універсіаду Тернополя із перемоги в змаганнях з шахів

10-11 березня в приміщені наукової бібліотеки ТНЕУ ім. Л.Каніщенка пройшли перші змагання в залік IV Відкритої Універсіади Тернопільської міської територіальної громади управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради та обласного відділення КФВМ МОН України серед закладів вищої освіти у 2020 році. Розпочали Універсіаду змагання з шахів, в яких прийняло участь найбільша за останній час кількість команд – 9 та 38 студентів.

Детальніше...

 

Учениці ЗОШ Зборова стали найкращими в змаганнях з баскетболу серед школярів Тернопільщини

Переможцями в змаганнях ХХIV Спортивних ігор школярів Тернопільщини з баскетболу серед команд дівчат ЗЗСО І-ІІІ ст. стали учениці із Зборівського району, який підготовив Михайло Наконечний. Фіналістами стали 4 команди районів та ОТГ Тернопільської області після того, як вибороли перемогу в своїх підгрупах. Загалом в зональних та фінальних змаганнях прийняло участь 9 команд та 130 дівчат, які навчаються в закладах загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

Детальніше...