Home

Новинки

ПРОЕКТ ПОЛОЖЕННЯ про проведення ХХІII Спортивних  ігор школярів Тернопільщини у 2018/2019 навчальному році

Проект Положенння у форматі PDF.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 20 вересня на адресу sportgart@ukr.netКоледж харчових технологій приєднався до спортивного свята

Студенти Тернопільського коледжу харчових технологій та торгівлі підтримали Міжнародний день студентського спорту змагавшись у шашках, волейболі, легкій атлетеці, а також традиційний флешмоб -підтягування у виконанні студентів коледжу.

Взагальному близько 300 студентів коледжу підтримали всесвітнє свято!

 

Зборівський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя приєднався до святкування присвяченому Міжнародному дню студентського спорту в Україні

В Зборівському коледжі до Міжнародного дня студентського спорту в Україні було проведено змагання з настільного тенісу серед студентів І курсу в яких прийняли участь 42 учасники. Також змагання з міні-футболу в яких прийняло участь 60 учасників.

Студенти приєднались до всеукраїнського флеш-мобу з підтягування на перекладині в якому прийняло участь 247 учасників

Підсумок заходів було підведено на святковій лінійці присвячені міжнародному дню студентського спорту в Україні. На які були відзначені грамотами кращі спортсмени коледжу. Урочиста лінійка завершилась флеш-мобом «згинання рук в упорі лежачи» де прийняло участь понад 300 студентів коледжу

Детальніше...

 

Святкування Міжнародного дня студентського спорту в Тернопільському національному технічному університеті ім. І.Пулюя

Сьогодні у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулося святкування Міжнародного дня студентського спорту. Рішення про проведення 20 вересня цього свята ухвалено резолюцією 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі в листопаді 2015 року.

З метою сприяння популяризації фізичної культури та спорту серед студентської молоді, пропаганди здорового способу життя студенти взяли участь у флешмобі push-up challenge – виконали згинання та розгинання рук в упорі лежачи перед спортивним корпусом університету.

Детальніше...

 

В Гусятинському коледжі пройшли змагання серед першокурсників

17-19 вересня в Гусятинському коледжі ТНТУ імені Івана Пулюя проводилися спортивні змагання між студентами перших курсів.
Студенти змагалися в трьох видах спорту:
- міні-футбол;
- волейбол;
- настільний теніс.
В змаганнях прийняли участь: 73 учасники, з них 14 дівчат та 59 юнаків.

 

В Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі студенти «зі спортом по життю»

Піклування про власне здоров'я, стан фізичного розвитку, працездатність, вироблення навичок організації повсякденної фізичної активності - все це сьогодні ми називаємо здоровим способом життя. А турбота про фізичне здоров'я та відпочинок - одне з головних завдань  викладачів фізичного виховання Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені О.Барвінського.

Традиційно, до Міжнародного дня студентського спорту викладачами фізичного виховання коледжу було проведено багато цікавих заходів, головною метою яких є популяризація фізичної культури та здорового способу життя серед студентської молоді .

Детальніше...